Xbalt.lv pakalpojumu izmaksas

Mūsu pārliecība ir, ka modernai mājas lapai, kā arī SEO un interneta reklāmām ir jābūt pieejamiem visiem. Esam optimizējuši savus izdevumus, lai varētu piedāvāt labākās cenas Latvijā. Pie mums Jūs nepārmaksāsiet par nevienu no digitālā mārketinga pakalpojumiem

MĀJAS LAPAS

NO  400Eur

Mājas lapa, kas vislabāk atspoguļo Jūsu biznesa būtību un preces vai pakalpojumus. Banneri, kontaktu formas, apraksti, cenu aprēķini, neierobežots sadaļu un apakšsadaļu skaits, moderni dizaini, kas ir vienlīdz pievilcīgi gan uz datoriem, gan mobilajām ierīcēm

Dizains          

Veidojam lapas, kurām ir vairāku valodu atbalsts, lai Jūsu varētu sasniegt vairāk klientus. Iespējams pievienot visa veida formas, gan saziņai, gan cenu aprēķiniem, preču un pakalpojumu aprakstus un visas citas Jūsu vēlmes. 

Funkcionalitāte         

Veidojam lapas, kurām ir vairāku valodu atbalsts, lai Jūsu varētu sasniegt vairāk klientus. Iespējams pievienot visa veida formas, gan saziņai, gan cenu aprēķiniem. Iespēja integrēt sociālos tīklus, čatus (Facebook, Whatsapp u.c.). Tekstu un bilžu animācija lapā.

Pārvaldība

Veidojam lapas pēc visiem SEO priekšrakstiem, lai Google Jūsu lapu atrastu pēc iespējas augstākā pozīcijā. Uzstādīsim rīkus, kas palīdzēs optimizēt katru lapu un bloga ierakstu priekš interneta meklētāja.

SEO       

Veidojam lapas pēc visiem SEO priekšrakstiem, lai Google Jūsu lapu atrastu pēc iespējas augstākā pozīcijā. Uzstādīsim rīkus, kas palīdzēs optimizēt katru lapu un bloga ierakstu priekš interneta meklētāja.

INTERNETA VEIKALI

NO 
600Eur

Pilnībā funkcionējošs interneta veikals ar vairākām apmaksām un piegādēm, vairāku valodu atbalstu, skaistiem banneriem, animācijām, preču salīdzināšanu, atgriezenisko saiti ar klientu, preču uzskaiti un visu citu, kas nepieciešams Jūsu biznesam

Funkcionalitāte         

Izstrādāsim veikalu ar vairāku valodu atbalstu, iespēju viegli pārslēgties starp tām. Integrēsim kredītkaršu apmaksu, Paypal, pārskaitījumu un citus norēķinu veidus. Pieslēgsim Omniva u.c. pakomātus, kā arī citus piegādes veidus. Viegli varēsiet pievienot preces, veidot akcijas un izpārdošanas. Vienkārša veikala pārvaldība Jums saprotamā valodā, apmācības.

Pārvaldība

Strādājam ar populārākajām platformām, kurām nav mēneša maksas. Preču pievienošana ir vienkārša un intuitīva, saņemies brīdinājumus, kad kāda no precēm beidzās vai ir palikusi maz atlikumos. Iespēja pievienot izmērus, krāsas u.c. preču parametrus, pēc kuriem klienti varēs filtrēt preces

Dizains          

Izstrādāsim veikalu ar vairāku valodu atbalstu, iespēju viegli pārslēgties starp tām. Integrēsim kredītkaršu apmaksu, Paypal, pārskaitījumu un citus norēķinu veidus. Pieslēgsim Omniva u.c. pakomātus, kā arī citus piegādes veidus. Viegli varēsiet pievienot preces, veidot akcijas un izpārdošanas. 

APLIKĀCIJU IZSTRĀDE

NO 
500Eur

iOS un Android aplikāciju izstrāde, visa veida programmatūras izstrāde, saprātīgos termiņos un par vienām no labākajām cenām Latvijā.

Android aplikāciju izstrāde 

Visa veida Android aplikāciju izstrāde- veikali, kurjeri, soc. tīkli, portāli, forumi, blogi- jebkura nozare un formāts

iOS aplikāciju izstrāde  

Idealī funkcionējošas un modernas iOS aplikācijas, jebkura nozare vai aplikācijas ideja- mēs to izdarīsim kvalitatīvi, izdevīgi un saprātīgos temiņos.

Jebkura sarežģītības līmeņa programmatūras izstrāde

Izveidosim Jums jebkura sarežģītības līmeņa programmu vai aplikācijas, pie tam par vienām no labākajām cenām Latvijā un saprātīgos termiņos.

Rakstiet vai zvaniet, palīdzēsim Jums ar Jūsu uzņēmuma popularizēšanu internetā